Hakkımızda

TTM Teknoloji Tasarım Merkezi, 2004 yılında Konya'da kurulmuştur.

Yurt içi ve yurt dışından temin ettiği ürünleri ülke çapındaki bayilerine, resmi kurum ve kuruluşlar ile elektronik ve otomasyon konusunda faaliyet gösteren geniş bir müşteri kitlesine sunmakta, makine ve makine yedek parçaları, şalt ve otomasyon ürünleri ile tartı otomasyonu ve elektronik kantar/baskül imalatında kullanılan load cell, indicator ve sektör için gerekli diğer ürünleri ithal ve ihraç etmektedir.

Dünyanın en büyük kurumsal çelik load cell üreticisi, 6 iştiraki ve sektöründe 19 yıllık tecrübesi olan KELI firması, 2014 yılında TTM Teknoloji Tasarım Merkezi'ni "Türkiye Distribütörü" olarak belirlemiştir. Ticarette ortaya koyduğu dürüstlük ve performansla her geçen gün ürün ve müşteri sayısını artıran şirketimiz, KELI firmasının Türkiye partneri olarak müşterilerine en kaliteli ürünleri, en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunmayı kendisine ilke olarak kabul edinmiştir.

Müşterilerimize sunduğumuz ürünler, sektörde istenilen kalite belgelerine sahip yüksek standartlarda üretilmektedir.

Tartı, Test ve Ölçüm Konusunda KELI Ürünlerinin Kullanım Alanları:
- İnşaat, Kimya, Gıda, Metal ve Otomotiv Endüstrisi,
- Tartı Aletleri (Terazi, Baskül) İmalatı,
- Ulaştırma, Tersaneler, Demiryolları, Havayolları,
- Eğitim Kurumları ve Laboratuarlar.

Tüm Ağırlık ve Kuvvet Ölçümü Uygulamalarında Kullanılan KELI Ürünleri:
- Strain - Gauge Load Cell (Yük Hücreleri),
- Göstergeler ve Kontrol Cihazları (Indicator, indikatör),
- Tartı Aletleri ve Platform Baskülleri,
- Kamyon ve Treyler Kantarları,
- Vagon Kantarları,
- Aks Kantarları,
- Monoray Kantarları,
- Tank ve Silo Tartımı,
- Bant Kantarları,
- Doldurma, Boşaltma ve Dozajlama Sistemleri,
- Torbalama Sistemleri,
- Müşteri İsteklerine Göre Özel Dizayn Edilmiş Çeşitli Ağırlık Ölçme Sistemleri.

Soğutma sektöründe kullanılan kompresör, soğutma gazı, kondenser, otomasyon ürünleri, boru, hortum, fittings, aksiyel fan, elektrik motoru, redüktör, fren sistemleri ve şalt malzemeleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize tedarik etmekteyiz. Soğutma konusunda her türlü ürün hakkında şirketimizle irtibata geçebilirsiniz. En iyi ürünleri, en uygun ödeme koşulları ile müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Makine üreticisi, otomasyon ve servis firmalarına elektrik motoru, redüktör ve fren sistemleri ile şalt malzemelerinin en iyilerini en uygun ödeme koşulları ile müşterilerimize sunmaktayız.

Kişi ve kurumların bilgi işlem ihtiyaçları için kullanılan bilgisayar, yazıcı, ağ ürünleri, depolama ürünleri, sarf malzemeler, güvenlik ve yazılım ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip ürünleri müşterilerimize en iyi fiyat ve ödeme koşulları ile temin etmekteyiz. Bilgi işlem ürünleri ihtiyaçlarında lütfen bizden fiyat alınız, iddialıyız.

Kişi ve kurumların üretim ihtiyaçlarında kullanılan elektrikli el aletleri, mekanik aletler, sarf malzemeler, iş güvenliği malzemeleri, tarım ve bahçe makineleri ile sarf malzemeleri, temizlik makineleri ve sarf malzemeleri gibi ürünlerin en iyilerini, en uygun ödeme koşulları ile tedarik etmekteyiz.